Kuuba on Walesis sündinud 26-aastase Hartinga kohtunud nüüd viis korda ja juhib kokkuvõttes 4:1.

Avageim kulges numbrite poolest tasavägiselt, kuid Hart ei pääsenud kordagi juhtima. Intervalliks oli Kuuba ees 11:8 ning seisul 16:10 terendas juba kiire võit. Kolm punkti järjest saavutanud uuspoolatar tuli siiski veel mängu tagasi, kuid vähemaks kui kaks punkti ta eestlanna edu enam ei kahandada ei suutnud. Võit tuli Kuubale teiselt geimpallilt.

Teises geimis pääses Hart alustuseks ettegi (1:0), aga viigiseisult 4:4 ta enam Eesti esireketiga sammu ei suutnud hoida. Kuuba juhtis intervalliks 11:6 ning 16:10 seisult ei loovutanud vastasele enam ainsatki punkti.

Maailma 46. reketi Kuuba järgmine vastane selgub õhtupoolikul peetavast kohtumisest Neslihan Yigiti (Türgi, BWF 31.) ja Aakarshi Kashyapi (India, BWF 77.) vahel.