Alagrupis peetud mängudes saavutas kurlingupaar Kaldvee/Lill kolm võitu ja kaks kaotust. Dramaatiliseks kujunenud veerandfinaalis kaotati napilt Hispaania kurlingupaarile tulemusega 9:8.

“Veerandfinaalis mängisime väga hea mängu, kuid tegime oma elu raskemaks teises voorus vastastele antud viie punktiga. Suutsime küll kaotatud punktid tagasi võita, kuid mängu viimase viskega tegin lihtsa eksimuse, mis maksis meile play-off koha,” kommenteeris Harri Lill.

Lõppkokkuvõttes jäi Eesti kurlingupaari tulemuseks MK-etapi 5. koht.

“Jääolud olid turniiril viimaste aastate ühed raskemaid - hall oli väga külm, graafiku osas oli mitmetunniseid hilinemisi ning korraldusega me rahule ei jäänud. Sellegipoolest oli see meile hea kogemus, pidime kiirelt kohanema,” sõnas Lill.

“Saime rasketes oludes hästi hakkama ja suutsime päris hea tasemega mängu näidata,” lisas Marie Kaldvee. “Ootame kahte järgmist turniiri, kus meie vastasteks on palju olümpiakvalifikatsiooni võistkondi,” lisas ta.

Eesti teine võistkond Madisson/Kukner sai MK-etapi alagrupis kaks võitu ja kaks kaotust ning jäi napilt veerandfinaalist välja.