Atalanta asus kohtumist kahel korral juhtima, kuid mõlemal juhul vastas sellele Cristiano Ronaldo. Atalanta esimese tabamuse autoriks oli Josip Iličic 12. minutil. Avapoolaja esimesel üleminutil suutis Ronaldo aga seisu viigistada. 58. minutil viis Duvan Zapata Atalanta taaskord juhtima, kuid Ronaldo oli täpne ka teise poolaja esimesel üleminutil.

F-alagrupi teises kohtumises alistas Villarreal koduväljakul 2:0 Berni Young Boysi.

Nelja vooru järel on nii ManUnitedil kui ka Villarrealils seitse punkti. Atalanta on viie silma peal.

Tähtsa võidu teenis FC Barcelona, kes alistas Ansu Fati 70. minuti väravast võõrsil 1:0 Kiievi Dinamo. E-alagrupi teises kohtumises seljatas Müncheni Bayern koduväljakul 5:2 Lissaboni Benfica. Robert Lewandowski lõi kolm väravat.

Kaks vooru enne alagrupiturniiri lõppu on Bayernil edasipääs kindel. Barcelona tõusis grupis kuue punktiga teiseks, Benfica on neljaga kolmas ja Dinamo ühega viimane.

Asjad on sisuliselt selged H-alagrupis, kus Torino Juventus alistas 4:2 Peterburi Zeniti ja Londoni Chelsea oli 1:0 üle Malmöst. Juventus on kindlalt edasi ning Chelsea on ühe jalaga samuti kaheksandikfinaalis.

E-alagrupp

Kiievi Dinamo – FC Barcelona 0:1 (70. Ansu Fati)
Müncheni Bayern – Lissaboni Benfica 5:2 (26., 61., 84. Lewandowski, 32. Gnabry, 49. Sane - 38. Morato, 74. Nunez)
Tabeliseis: 1. Müncheni Bayern 12 punkti, 2. FC Barcelona 6, 3. Lissaboni Benfica 4, 4. Kiievi Dinamo 1.

F-alagrupp

Villarreal – Berni Young Boys 2:0 (36. Capoue, 89. Danjuma)
Atalanta – Manchester United 2:2 (12. Iličic, 58. Zapata - 45.+1., 90.+1. Cristiano Ronaldo)
Tabeliseis: 1. Manchester United 7 punkti, 2. Villarreal 7, 3. Atalanta 5, 4. Young Boys 3.

G-alagrupp

Wolfsburg – Salzburg 2:1 (4. Baku, 60. Nmecha - 30. Wöber)
Sevilla – Lille 1:2 (15. Ocampos - 43. David, 51. Ikone)
Tabeliseis: 1. Salzburg 7 punkti, 2. Lille 5, 3. Wolfsburg 5, 4. Sevilla 3.

H-alagrupp

Malmö – Londoni Chelsea 0:1 (51. Ziyech)
Torino Juventus – Peterburi Zenit 4:2 (11., 58. pen Dybala, 74. Chiesa, 82. Morata - 26. ov. Bonucci, 90.+2. Azmoun)
Tabeliseis: 1. Torino Juventus 12 punkti, 2. Londoni Chelsea 9, 3. Peterburi Zenit 3, 4. Malmö 0.