Žalgiris pole Websteri palkamist kinnitanud, aga mängija andis sellest ise vihje, pannes sotsiaalmeediasse üles pildi, kus ta hakkab lendama just Leetu.

Webster mängis eelmisel hooajal kodumaal New Zealand Breakersis, mis kuulub Austraalia korvpalliliigasse. Ta viskas keskmiselt 17,2 punkti, võttis 4,8 lauapalli ja andis 4,9 korvisöötu.

Tänavu septembris teatas Breakers aga Websteriga sõlmitud kahe aasta pikkuse lepingu tühistamisest. Austraalia liiga nõudis mängijatelt koroonaviiruse vastu vaktsineerimist, aga Webster keeldus sellest.

Euroopa korvpallis vaktsiininõue puudub ja pole teada, kas mängija on meelt muutnud või mitte.

Webster on Euroopa korvpalliga tuttav, sest ta mängis hooajal 2017/2018 Frankfurti Skylinersis ja aastatel 2018-2020 Istanbuli Galatasarays.

Nädalavahetusel palkas Žalgiris Sloveenia koondise ääremängija Zoran Dragici. Portaali Basketnews andemetel otsib Euroliigas seni kõik seitse mängu kaotanud võistkond jätkuvalt täiendust ka korvialusesse osakonda.

Žalgirisest on aga lahkumas tagamängija Emmanuel Mudiay. Basketnewsi andmetel jätkab ta karjääri mõnes muus Euroopa klubis.