Intsident juhtus mängu teisel poolajal, kümme minutit enne lõppu, kui Ferro de General Pico oli Huracani meeskonna vastu 1:3 kaotusseisus. Püssilaskude kõlades üritasid kõik väljakul viibijad varju otsida. Tribüünidel viibis palju lastega peresid, kes viskusid põrandale.

Tunnistajate sõnul algas tulistamine staadionist väljaspool, kuid jätkus peagi areenis sees, kui kodumeeskonna fännid üritasid väljakule tungida. Spordilehe Ole andmetel võeti tulirelvad välja kahe rivaalitseva fännigrupi omavahelise kakluse käigus.

Kuuli õlga saanud treener Romerole anti kohapeal esmaabi ning viidi ta haiglasse. Õnneks ükski suurem arter vigastada ei saanud ning mehe elu ohus ei ole. Romero on esitanud poltiseisse avalduse ning juhtunut uurib ka Argentina jalgpalliliit.

Pole teada, et kedagi oleks kohapeal arreteeritud.