CSKA juhtis kõige rohkem mängu kolme punktiga, mis juhtus avaveerandi seisudel 5:8 ja 8:11. Viimane CSKA eduseis oli 13:14, kuid Kalev/Cramo võitis avaveerandi 17:14 ega andnud enam kordagi ohje käest. Väike mõõn tuli Kalevil sisse kolmandal veerandajal, kui 12-punktine edu sulas veerandi lõpuks viiele silmale, kuid neljandal veerandil kasvati edunumbrid vahepeal lausa 14 punktile.

Rauno Nurger viskas 15 punkti ja korjas 9 lauapalli, Jequan Lewis lisas 12 punkti, 5 lauapalli ja 4 korvisöötu, Davion Berry 9 punkti. CSKA parimad olid 11 punktiga Gabriel Lundberg ja 10 punktiga Daniel Hackett.

Kalev/Cramo tõusis nüüd kolme kaotuse ja kahe võiduga tabelis kaheksandaks, tabelit juhtiv CSKA sai nelja võidu kõrvale esimese kaotuse.

Eelmisel hooajal jäid Kalev/Cramo ja CSKA mängud 1:1. Veebruari alguses suutis Eesti esiklubi Moskvas 107:102 võita, märtsis võttis CSKA võõrsil 94:72 revanši.