Bayern tegi tasemevahe selgeks esimese 35 minutiga, mille järel juhiti 3:0. Robert Lewandowski sahistas võrku 15. ja 23. minutil, 35. minutil sai jala valgeks Leroy Sane.

Avapoolaja lõpus lõi Niko Giesselmann ühe värava tagasi, aga 61. minutil taastas Kingsley Coman külaliste eduseisu. Loetud minutid hiljem lõi Unioni poolelt värava Julian Ryerson, aga viimane sõna jäi Bayernile. Thomas Müller vormistas kümmekond minutit enne kohtumise lõppu 5:2 lõppseisu.

Bayerni lähirivaalidest olid võidukad ka Dortmundi Borussia ja Freiburg. Dortmund alistas Thorgan Hazardi ja Steffen Tiggesi väravatest 2:0 FC Kölni.

Bundesliga üllatuslikult ainsana kaotuseta jätkav Freiburg sai 3:1 jagu tabeli punasest laternast Fürthi Greutherist. Freiburgile tõi võidu Simon Asta omavärav ning Nicolas Hofleri ja Vincenzo Grifo tabamused. Külaliste auvärava lõi Jamie Leweling.

Bayern edestab kümne vooru järel Dortmundi ühe ja Freiburgi kolme punktiga.