Verona kangelaseks kerkis 26-aastane Giovanni Simeone, kes tegi juba 14. minutiks seisuks 2:0. Kui 11. minutil sai Simeone palli tühja võrku lükata, siis kolm minutit hiljem saatis ta Wojciech Szczesny selja taha tõeliselt kena kauglöögi. Weston McKennie lõi 80. minutil Juventuse poolt ühe värava tagasi, aga enamaks külalised suutelised polnud.

Legendaarse jalgpallitreeneri Diego Simeone vanima poja Giovanni kontol on tänavu Serie A-s kaheksa väravat ja kaks resultatiivset söötu.

Nii Veronal kui Juventusel on nüüdseks koos 15 silma, parem väravatevahe annab aga eelise Veronale. Tiitliheitlusesse naasta ihkav Juventus jääb liidritest Napolist ja AC Milanist maha juba 13 punktiga. Seejuures on liidritel üks mäng varuks. Ka kolmandal kohal olev Inter edestab ühe vähem peetud mängu juures Juventust kuue punktiga.