Manchester City jäi kodus 0:2 alla Crystal Palace'ile, kes sai alles hooaja teise võidu.

Wilfried Zaha viis külalised kuuendal minutil ette ja esimese poolaja lõpus jäi City vähemusse, sest punase kaardi sai keskkaitsja Aymeric Laporte. Lõppskoori vormistas 88. minutil Conor Gallagher.

Liverpool tegi koduväljakul 2:2 viigi Brighton & Hove Albioniga. Liverpool läks küll Jordan Hendersoni neljanda ja Sadio Mane 24. minuti tabamustest ette, aga soodsat seisu ei suudetud hoida.

41. minutil vähendas Enock Mwepu külaliste kaotusseisu ja viigivärav sündis 65. minutil, autoriks oli Leandro Trossard.

Konkurentide ebaedu kasutas ära tabeliliider Londoni Chelsea, kes oli võõrsil 3:0 üle Newcastle Unitedist. Reece James oli täpne nii 65. kui ka 77. minutil, Jorghino realiseeris 81. minutil penalti.

Teistes mängudes alistas Londoni Arsenal võõrsil 2:0 Leicester City, Burnley oli kodus 3:0 üle Brentfordist ja Watford kaotas kodus 0:1 Southamptonile.

Kümne mänguga 25 punkti kogunud Londoni Chelsea jätkab Premier League'is esimesel kohal. Järgnevad 22 punktiga Liverpool ja 20 punktiga Manchester City.