Sociedadi poolel avas 54. minutil skoori Rootsi koondise ründaja Alexander Isak. 79. minutil vormistas lõppseisu Aritz Elustondo.

Tiitlikaitsja Madridi Atletico tegi samal ajal võõrsil 2:2 viigi Levantega. Atletico asus juhtima 12. minutil Antoine Griezmanni tabamusest. 37. minutil realiseeris Levante poolelt penalti Enis Bardhi. 76. minutil viis Matheus Cunha taas Atletico juhtima, kuid 90. minutil realiseeris Bardhi veel ühe penalti. Vahetult enne Levante viigiväravat saadeti väljaku äärest minema Atletico peatreener Diego Simeone.

Turniiritabelis on Real Sociedad liidriks 24 punktiga. Teine on ühe mängu vähem pidanud Madridi Real 21-ga. Kolmas on Sevilla 21-ga, sarnaselt Realile on ka nemad pidanud 10 kohtumist. Neljandat kohta hoiab Real Betis samuti 21 punktiga.

Madridi Atletico on kuues 19-ga. FC Barcelona hoiab 15 punktiga üheksandat positsiooni. Mõlemad on samuti pidanud 10 mängu.