Maccabi tegi vahe sisse avaveerandiga, mis võideti 31:18. Vaheajaks juhtisid võõrustajad 56:36. Teist poolaega edukalt alustanud Barcelona suutis kolmanda veerandaja lõpuks vähendada kaotusseisu 54:65 peale. Maccabi Barcelonat aga lähemale ei lasknud ning võttis lõpuks kindla võidu.

James Nunnally viskas võitjate kasuks 17 punkti, Scottie Wilbekin kogus 16 silma. Derrick Williams panustas võitu 12 punkti. Barcelona poolelt vastasid Cory Higgins ja Nikola Mirotic vastavalt 20 ja 17 silmaga.

Barcelona saldoks on kuus võitu ja üks kaotus, Maccabil kirjas viis võitu ja kaks kaotust.

Õhtu esimeses kohtumises läksid vastamisi Saksamaa klubid Berliini Alba ja Müncheni Bayern. München võitis võõrsil kohtumise 82:69 (19:18, 18:18, 20:19, 25:14).

Darrun Hilliard viskas üleplatsimehena 25 punkti, Nick Weiler-Babb toetas teda 16 punktiga. Alba resultatiivseim oli Maodo Lo 23 punktiga, Luke Sikma viskas 10 silma.

Piraeuse Olympiacos sai kodus Istanbuli Fenerbahce üle magusa 67:65 (19:14, 26:20, 10:19, 12:12) võidu.

Kreeka tippklubi poolelt viskas Kostas Sloukas 14 punkti. Tyler Dorsey, Giannoulis Larentzakise ja Moustapha Falli arvele kogunes 10 silma. Fenerbahce särgis viskas Jan Vesely 14 silma.

Olympiacose ja Fenerbahce kohtumises oli üheks vilemeheks eestlane Rain Peerandi.

Õhtu viimases kohtumises olid vastamisi Milano Olimpia ja Crvena zvezda. Milano võitis mängu 79:62 (24:6, 19:21, 19:23, 17:12).

Võõrustajate ründemängu vedas Shavon Shields 18 punktiga. Troy Daniels lisas 12 silma. Serbia klubi poolelt vastas Luka Mitrovic 17 punktiga.