Angharad James viis 27. minutil võõrustajad juhtima. 48. minutil duubeldas eduseisu Helen Ward, kuus minutit hiljem sahistas võrku Natasha Harding. Kohtumise kolmandal lisaminutil vormistas 4:0 lõppseisu Sophie Ingle.

Statistiliselt oli Walesi ülekaal seejuures veelgi suurem. Võõrustajad tegid 31 pealelööki, eestlannad mitte ühtegi. Waleslannade kasuks oli pallivaldamise protsent 80 - 20. Wales teenis 14 nurgalööki Eesti mitte ühegi vastu.

BBC valis kohtumise parimaks aga Eesti väravavahi Karina Korki, kelle mitmed tõrjed päästsid koondise suuremast saunast. "Muljetavaldavalt mänginud väravavaht hoidis lõppseisu viisakana," seisis BBC artiklis.

MM-valiksarja I-alagrupis on Eesti nulli punktiga viimasel real. Punktiarve on avamata ka Kasashstanil, kellel on aga parem väravatevahe. Alagruppi juhivad prantslannad (12 p), kellele järgnevad Wales (10), Sloveenia (7), Kreeka (6), Kasahstan (0) ja Eesti (0).