Towers võitis avaveerandi 21:17, kuid kaotas poolaja 30:34. Kolmanda veerandaja järel 52:45 juhtinud Joventut pani paremuse lõplikult maksma viimase veerandajaga, millega kindlustati 17-punktiline võit.

Algviisikus alustanud Kotsar veetis platsil ligi 23 minutit. Ta viskas selle jooksul kuus punkti (kahesed 3/6), noppis kolm lauapalli ja tegi kolm pallikaotust. Võistkonna resultatiivseimad olid Justus Hollatz ja Jaylon Brown 14 punktiga.

Joventuti poolelt viskas Vladimir Brodziansky 16 punkti. Andres Feliz toetas teda 14 silmaga.

Towers on EuroCupi hooaega alustanud kahe kaotusega, Joventutil on kirjas kaks võitu. Hamburgi klubi peab järgmise euromängu 2. novembril kodus Andorra MoraBanci vastu.