Žalgiris võitis küll avaveerandi 20:16, kuid suutis järgmise kümne minutiga visata vaid kümme punkti. Vaheajaks 30:39 kaotusseisu jäänud Žalgiris teisel poolajal enam Maccabile ohtlikult lähedale ei jõudnud ning pidi vastu võtma 14-punktilise kaotuse.

Maccabi resultatiivseim oli Derrick Williams 17 punktiga. James Nunnally lisas 15, Ante Zizic 14 ja Keenan Evans 13 silma. Žalgirise särgis viskas Arturas Milaknis 17 punkti, Josh Nebo tõi 10 silma.

Euroliigas jätkab aga täiseduga mullune finalist FC Barcelona. Šarunas Jasikeviciuse hoolealused alistasid põnevusmängus 76:74 Istanbuli Fenerbahce.

Türgi klubi suutis viimasel minutil 69:74 kaotusseisust viigi välja võidelda, 6 sekundit enne normaalaja lõpu säras võimsa pealtpanekuga Devin Booker. Viimane sõna jäi siiski Barcelonale, kui Nikola Mirotic suutis koos lõpusireeniga tabada kukkumise pealt korvi lähistelt raske viske.

Mirotici arvele jäi lõpuks kaheksa punkti. Cory Higgins viskas Barcelona eest 18 silma, Brandon Davies kogus 16 punkti. Fenerbahce särgis paugutas Jan Vesely 24 punkti, Marko Guduric lisas 17 silma.

Päeva esimeses kohtumises alistas Monaco 70:62 (21:12, 20:24, 15:17, 14:9) Crvena zvezda. Monaco särgis viskas Alpha Diallo 19 punkti, Donatas Motiejunas lisas 14 silma. Danilo Andjusici arvele jäi 12 punkti. Serbia klubi resultatiivseim oli Nate Wolters 18 punktiga, Nikola Kalinic kogus 14 silma.

Võidulisa teenis ka Piraeuse Olympiacos, alistades 87:83 Berliini Alba (27:19, 25:23, 19.17, 16:24). Võitjate suurimaks skooritegijaks kerkis Tyler Dorsey 13 punktiga. Kostas Papanikolaou viskas 12, Kostas Sloukas 10 punkti. Alba mängumees Oscar Da Silva viskas üleplatsimehena 17 punkti. Maodo Lo toetas teda 11 ja Jaleen Smith ning Louis Olinde 10 silmaga.

Korvpalliõhtu lõpetas Müncheni Bayerni ja Milano Olimpia vastasseis. Saksamaa klubi sai koduväljakul magusa 83:77 (21:24, 18.15, 20:15, 24:23) võidu. Milanole oli see viie võidu kõrvale esimeseks kaotuseks, mis tähendab, et Barcelona on ainus Euroliigas täiseduga jätkav meeskond.

Vladimir Lucic viskas üleplatsimehena 20 punkti. Darrun Dilliard panustas võitu 17 punkti, Corey Walden kogus 16 silma. Milano resultatiivseim oli Nicolo Melli 16 punktiga, Luigi Datome viskas 14 silma.