Pärnakad olid kodupubliku ees justkui takjates kinni ja patustasid avaveerandil ohtra tehnilise praagiga. Tartlaste rünnakuid lõpetasid Märt Rosenthal ja Oliver Suurorg ning veerandaeg päädis nende 15-punktilises eduseisus. Teise veerandi hakul kasvatas Patrik Saali kaugvise üleoleku juba 18-punktiliseks, vahendas Basket.ee.

Külaliste edu püsis, kuni kaotusseisus 18:32 pääsesid pärnakate rünnakud viimaks paisu tagant valla. Väljakuperemehed viskasid 3,5 minutiga 18 punkti, sama palju kui alguses 14 minutiga! Andris Misters võttis Rosenthali ebaõnnestunud söötu lõigates palli ja Kasey Hill viis Pärnu Sadama juhtima 36:35.

Ohje hoidsid aga endiselt tartlased, kes kolmandal veerandil juhtisid üheksa ja neljandal veerandil kaheksa punktiga. Pingelisel kahel viimasel minutil eksisid taas võõrustajad. Arturas Valeika viskas mõlemad vabavisked mööda. Hill napsas vastastelt palli, kuid tema kolmepunktivise ei tabanud. Viskel eksisid ka Tartul Adomas Drungilas ja Pärnul Mihkel Kirves.

15 sekundit enne lõpuvilet suurendas Edmunds Elksnis ülikoolimeeskonna edu üheksale punktile. Kahe mängu kokkuvõttes oli seis viigis. Hill kaotas palli ja Elksnise rünnak läks luhta. Ent ründelauas valitsenud Emmanuel Wembi surus palli korvi. 11-punktiline võit korvas tartlaste kodusaalis saadud kaotuse 73:82.

Tartu Ülikool Maks & Moorits tagas teise meeskonnana TalTechi kõrval koha enne jõule kodusaalis peetavale Superkarika finaalturniirile.

Tartu resultatiivseim oli Emmanuel Wembi 15 punktiga. Oliver Suurorg ja Adomas Drungilas lisasid 14 punkti. Pärnu leegionär Kasey Jamal Hill viskas üleplatsimehena 19 punkti. Mihkel Kirves kogus 12 ja Arturas Valeika 10 silma. Kirvese arvele jäi ka 10 lauapalli.