Seejuures sahistasid mõlemad tiimid esimese 21 minuti jooksul võrku, kuid need väravad tühistati. 14. minutil oleks omavärava saanud kirja Marseille'i kaitsja Luan Peres, kui Neymari tsenderdus võttis temast rikošeti ning maandus võrgu. VAR leidis aga, et Neymar oli eelnevas olukorras olnud suluseisus. Suluseisu tõttu tühistati seitse minutit hiljem ka Marseille'i ründaja Arkadiusz Miliki tabamus.

Kuna reeglipäraseid väravaid kumbki meeskond ei löönud, lõppeski kohtumine 0:0 viigiga. PSG mängis suurema osa teisest poolajast ka kümnekesi, sest 57. minutil teenis punase kaardi Achraf Hakimi.

Põnevusmängu pidasid Prantsusmaal maha Nice ja Lyon. Nice võitis kohtumise 3:2.

Karl Toko Ekambi viis 35. minutil Lyoni juhtima, 68. minutil duubeldas eduseisu Houssem Aouar.

Seejärel algas Nice'i tagasitulek. 81. minutil lõi ühe värava tagasi Youcef Atal, kaheksa minutit hiljem viigistas penaltist seisu Andy Delort. Loetud minutid varem oli Lyon jäänud ka arvulisse vähemusse, sest punase kaardi teenis Tino Kadewere. Nice'ile kindlustas 3:2 võidu Evann Guessandi tabamus mängu esimesel lisaminutil.