Avaveerandi 22:23 kaotanud Crailsheim pani võidule aluse teise veerandajaga, mis võideti 25:11. Poolajaks 13-punktilise edu teeninud külalisvõistkond suutis kättevõidetud edu lõpuni välja hoida.

Väljakule naasnud Jõesaar alustas algkoosseisus ning viibis platsile üle 32 minuti. Selle aja jooksul viskas ta 13 punkti (vabavisked 4/4, kahesed 3/6, kaugvisked 1/5), võttis kuus lauapalli, tegi neli vaheltlõiget ja kolm pallikaotust ning blokeeris ühe viske. Sarnaselt Jõesaarele viskas 13 punkti veel ka Martynas Sajus.

Üleplatsimehena viskas võitjate poolelt T.J. Shorts 24 punkti, Terrell Harris toetas teda 18 silmaga.

Bayreuth teenis ühe võidu kõrvale kolmanda kaotuse, Crailsheimi kontol on kaks võitu ja kolm kaotust.