Eelmisel hooajal idakonverentsi finaalis mänginud Hawks võitis esimese poolaja 51:44, kolmanda veerandi järel oli eduseis juba 86:64.

Hawksi liider Trae Young viskas 19 punkti ja andis 14 korvisöötu, mängu resultatiivseimaks kerkis 20 punkti visanud Cam Reddish.

Mavericksi kasuks tõi Luka Doncic 18 punkti, 11 lauapalli ja 7 resultatiivset söötu, Kristaps Porzingis piirdus 11 punkti ja 5 lauapalliga.

Hawks - Mavericksi tipphetked:

Tiitlikaitsja Milwaukee Bucks sõitis külla Miami Heatile ja kaotas 95:137. Bucksi poolelt ei teinud põhitegijatest kaasa Jrue Holiday ja Brook Lopez.

Heati resultatiivseim oli 27 punktiga Tyler Herro, Jimmy Butler lisas 21 ja Bam Adebayo 20 punkti. Bucksi poolelt tõi Giannis Antetokounmpo 15 punkti ja 10 lauapalli.

Heat - Bucksi tipphetked:

Hooaja teise võidu sai Golden State Warriors, kodus alistati Los Angeles Clippers 115:113.

Üleplatsimees oli kaheksa kolmest tabanud Stephen Curry 45 punkti ja 10 lauapalliga, Clippersi kasuks viskas Paul George 29 punkti. Lisaks võttis ta 11 lauapalli ja andis 6 söötu.