Milano kaotas esimese poolaja 26:40, aga 25:11 võidetud kolmanda veerandiga tuldi mängu tagasi. Võõrustajate võidukorvi viskas 27 sekundit enne lõppu Devon Hall.

Milano resultatiivseim oli 15 punktiga Shavon Shields, Nicolo Melli tõi 14 punkti. ASVEL-i vedas 25 punktiga Elie Okobo.

Täna võib koos Milanoga viie võidu peale tõusta ka Barcelona, kes võõrustab kell 22 Peterburi Zenitit.

Milano - ASVEL-i tipphetked:

Edukalt jätkas hooaega ka Madridi Real. Ühe kaotuse kõrvale saadi neljas võit, kodus oldi 70:69 üle Istanbuli Fenerbahcest. Otsustavaks said Vincent Poirier' tabavad vabavisked kümme sekundit enne lõppu.

Reali kasuks viskas Fabien Causeur 16 punkti. Poirier võttis lisas viiele punktile maha 17 lauapalli. Võistkonna põhitsenter Walter Tavares kaasa ei teinud, mängu ajal vigastas sõrme ameeriklane Nigel Williams-Goss.

Kahe võidu ja kolme kaotusega jätkava Fenerbahce resultatiivseim oli 11 punkti ja 6 korvisööduga Nando de Colo, 10 punkti viskas Jan Vesely.