E-alagrupis avas punkti- ja võiduarve Kataloonia gigant FC Barcelona, alistades külla sõitnud Kiievi Dünamo 1:0. Ainsa värava lõi keskkaitsja Gerard Pique 36. minutil, kui lükkas jalaga võrku Jordi Alba tsenderdusest tulnud palli.

F-grupis suutis Manchester United teise poolajaga Atalanta vastu tagasi mängida 0:2 kaotusseisu ja võtta 3:2 võidu. Mario Pasalic ja Merih Demiral viisid küll võõrsil mänginud itaallased 28. minutiks kahe väravaga ette, ent teisel mängupoolel suutsid tabamusega vastata Marcus Rashford, Harry Maguire ja Cristaino Ronaldo. Portugali äss lõi Unitedi võiduvärava 81. minutil peaga pärast Luke Shaw täpset tsenderdust.

Võit tõstis Manchesteri suurklubi 6 punktiga alagrupi liidriks. Atalantal ja Villarrealil - alistas Young Boysi 4:1 - on võrdselt 4 silma.

Suureskoorilise võidu võtsid kaks tippklubi - Müncheni Bayern alistas võõrsil Benfica 4:0, Chelsea kodus Malmö samuti 4:0. Sarnaselt Bayernile täiseduga jätkav Torino Juventus võitis tänu Dejan Kulusevski väravale Peterburis kohalikku Zeniiti 1:0.