B-alagrupis jätkab täiseduga Liverpool, võõrsil alistati 3:2 Madridi Atletico. Kuigi enam väravaid löödi 2:2 lõppenud esimesel poolajal, kus Liverpool mängis 2:0 edu maha, toimusid otsustavamad sündmused teisel poolajal.

52. minutil lõi Atletico kahe värava autor Antoine Griezmann korkidega Roberto Firminot pähe ja kohtunik Daniel Siebert andis Griezmannile punase kaardi.

Siebert oli nähtav ka hiljem. 76. minutil andis ta Liverpoolile penalti, sest Mario Hermoso tõmbas karistusalas maha Diogo Jota. 11 meetri karistuslöögi realiseeris kaks minutit hiljem Mohamed Salah.

80. minutil andis Siebert penalti ka Atletico kasuks - Jota tegi Jose Maria Gimenezi vastu sama, mis Hermoso talle. Videokohtunikud kutsusid Sieberti ekraani taha ja Atletico kurvastuseks otsustas peakohtunik penalti tühistada.

Liverpool on B-grupis võitnud kõik kolm mängu ja edasipääs näib olevat vormistamise küsimus.

A-grupis noppisid kolm punkti favoriidid Manchester City ja Pariisi Saint-Germain.

Manchester City võitis võõrsil Club Brugget koguni 5:1, PSG pidi kodus Leipzigi vastu palju enam vaeva nägema.

Kylian Mbappe viis PSG üheksandal minutil juhtima, 28. minutil vastas Leipzigi poolelt Andre Silva. 57. minutil pääses Leipzig Nordi Mukiele tabamuse järel 2:1 ette, aga Lionel Messi pööras mängu PSG kasuks. 67. minutil seadis argentiinlane tabloole viigi ja seitse minutit hiljem realiseeris ta ka penalti.

Messi on nüüd PSG eest löönud kolm väravat, kõik on tulnud Meistrite liigas.

Neljandal lisaminutil sai penaltit proovida ka Mbappe, aga prantslane eksis.