Kontaveit alustas mängu oma servi loovutamisega, kuid tegi servimurde kohe järgmises geimis tagasi. Veel kaks servimurret tõid eestlannale 5 : 1 eduseisu. Selg vastu seina olukorras tegi Siniakova veel ühe servimurde, kuid avasetti tal päästa ei õnnestunud.

Teises setis murdis Kontaveit vastase pallingu esimest korda kolmandas geimis, minnes juhtima 2 : 1. Samuti ei suutnud Siniakova oma servi hoida viimaseks jäänud üheksandas geimis. Kontaveidile piisas ühest matšpallist.

Mäng täispikkuses:

Kontaveit kohtus Tokyo olümpial paarismängu kuldmedali võitnud Siniakovaga tänavu juba teist korda. Augusti alguses oli ta Clevelandi veerandfinaalis tšehhitarist üle tulemusega 6 : 3, 5 : 7, 6 : 2.

Teise ringi vastast jääb Kontaveit ootama duellist Läti tennisetähe Jelena Ostapenko (WTA 30.) ja sakslanna Andrea Petkovici vahel (WTA 79.), mis toimub täna õhtupoolikul.