15.–17. oktoobrini toimusid Soomes, Lahtis Põhjamaade meistrivõistlused kulturismis ja fitnessis, kus oli võistlemas 25 Eesti sportlast.

Laupäevane võistluspäev (16. oktoober) tõi Eestile viis medalit: Egert Oiov men’s physique 179 ja Olivia Hermlin bikinifitness 172+ said kaela hõbemedalid; Risto Saul men’s physique 179 ja Elisabeth Atamanski bikinifitness 160 ning juunior bikinifitness 163 pronksmedalid. Finaalikohtadele pääsesid veel: Sander-Henri Saul (men’s physique 179 6. koht), Olivia Hermlin (juunior bikinifitness 169+ 5. koht), Relika Merilai (bikinifitness – 160 6. koht), Kerli Djomina (bikinifitness – 169 4. koht), Liis Marian Toomse (bikinifitness – 172 4. koht), Kirke Kirt (bikinifitness 172+ 4. koht), Deisy Liivja (juunior bikinifitness 169+ 6. koht).

Pühapäevane võistluspäev (17. oktoober) tõi veel ühe pronksmedali lisaks: Ivan Šarapov sai pronksmedali võistluskategoorias men’s classic physique 180. Finaalikohtadele jõudsid Karmen Kiier (bodyfitness – 169 4. koht) ja Olga Tarassovskaja (acrobatic fitness 4. koht).

Laupäeval, 16. oktoobril olid eestlased võistlemas ka IFBB Diamond Cup Skopje’l Põhja-Makedoonias, kus Evelyn Raig võitis kaks hõbemedalit (bikinifitness –166 ja masters bikinifitness), Kristle Tamm tuli hõbedale fitmodel'i kategoorias ja sai 4. koha bikinifitness 166 kategoorias.

Pühapäeval, 17. oktoobril toimusid Leedus, Kedainiais Leedu lahtised karikavõistlused, kus Elly Künnap sai masters bikinifitnessis 3. koha. Märt Ermil seekord men’s physique kategoorias finaali murda ei õnnestunud.