Kohtumine peatati 40. minuti paiku, kui ühel tribüünil hakkasid fännid häälekalt vilistama ning mängijate ja kohtunike tähelepanu nõudma, andes märku, et keegi vajab arstiabi. Ühena esimestest reageeris olukorrale Tottenhami kaitsja Eric Dier, kes tormas meedikute juurde ja palus neil tribüünile tormata, vahendas BBC.

Peakohtunik Andre Marriner saatis peagi mängijad riietusruumidesse, kust nad kümnekonna minuti järel platsile naasesid. Selleks ajaks oli Newcastle'i klubi juba sotsiaalmeedias teatanud, et arstiabi vajanud pealtvaataja seisund on stabiliseerunud ning ta on teel haiglasse. Seejärel kohtumine jätkus.

Tottenham võitis Newcastle'i vastu avapoolaja 3:1. Callum Wilson viis Newcastle'i juhtima, aga Tanguy Ndombele, Harry Kane'i ja Heung-min Soni väravad viisid Tottenhami vaheajaks ette. 89. minutil sai omavärava kirja Eric Dier. Spursi 3:2 juhtimisel kohtumine ka lõppes.

Päeva esimeses mängus alistas West Ham United 1:0 Evertoni. Mängu ainsa värava lõi Angelo Ogbonna.