Jooksu esimesel päeval reedel läbis Kivistik rasketes tingimustes 10 kilomeetrise distantsi ajaga 30.08,8, mis oli ühtlasi ka uus reedene rajarekord, kirjutab ERR Sport.

Laupäevase 16,195-kilomeetrise distantsi läbis Kivistik ajaga 49.55,4 ning ületas sellega 2013. aastast Ibrahim Mukungale kuulunud rekordi (51.00,2).

Pühapäevasel jooksul pidi Kivistik uue rekordi püstitamiseks läbima 16-kilomeetrise distantsi vähemalt ajaga 51.58, et ületada soomlase Juuso Rainio senine kolme päeva jooksu koondrekord (2:12.03).

Kivistik lõpetas pühapäevase võistluse ajaga 49.35 ja võitis Saaremaa kolme päeva jooksu. Ühtlasi tegi Kivistik ka uue kolme päeva jooksu koondrekordi ajaga 2:09.39 ja parandas varasemat rekordit kolme minuti võrra.

Teisena lõpetas võistluse Jaanus Kallaste (2:15.29) ning kolmanda koha sai Mark Abner (2:18.03), naiste seas tuli võitjaks Pille Hinn koondajaga 2:34.05.