Laupäevases Bundesliga kohtumises alistas Haalandi tööandja Dortmundi Borussia koduväljakul 3:1 Mainzi.

Dortmund asus juhtima juba 3. minutil Marco Reusi tabamusest ning 54. minutil suurendas Haaland penaltist kodumeeskonna eduseisu. 87. minutil lõi Jonathan Burkardt ühe värava tagasi, kuid lõppseisu vormistas neljandal üleminutil ikkagi Haaland.

Bundesligas on Haaland sel hooajal kuue kohtumisega löönud üheksa väravat. Kõikide sarjade peale on üheksa matšiga kirjas aga 13 tabamust.

Bundesliga turniiritabelis kerkis Borussia 18 punktiga liidriks. Ühe mängu vähem pidanud Müncheni Bayern ja Leverkuseni Bayer jagavad 16 punktiga teist ja kolmandat kohta. Pühapäeval mängivad Bayer ja Bayern omavahel.