United asus seekordset kohtumist juhtima 19. minutil tänu Mason Greenwoodi tabamusele. Leicester jõudis viigini 31. minutil Youri Tielemansi värava järel.

Kohtumise lõpus läks lahti aga tõeline väravafestival. Esmalt viis Caglar Soyuncu 78. minutil Leicesteri ette. 82. minutil viigistas Marcus Rashford seisu, kuid juba 83. minutil tabas omakorda Leicester City suurim staar Jamie Vardy ning esimesel üleminutil vormistas kodumeeskonna 4:2 võidu Patson Daka.

Samal ajal oli võidukas teine Manchesteri suurklubi City, kes mängis koduväljakul 2:0 üle Burnley. Skoori tegid Bernardo Silva 12. ja Kevin De Bruyne 70. minutil.

Tabeliliidriks on Liverpool 18 punktiga, ManCity kerkis 17-ga teiseks. ManUnited on 14-ga viiendal kohal ning Leicester 11-ga 11.