Laupäeva ennelõunal peetud veerandfinaalis mängis Eesti esireket üle tšehhitari Tereza Švábíková 21:18, 21:14 ning õhtupoolikul poolfinaalis sai pärast kaotatud avageimi jagu ka ungarlannast Vivien Sandorhazist (BWF 159.) 18:21, 21:11, 21:11.

Kuuba ja Sandorhazi mängu algus ennustas, et kõik kulgeb samamoodi kui kolmes eelnevas nendevahelises vastasseisus – need kõik oli eestlanna võitnud kahes geimis. Nüüdki sai Kuuba ette 3:1 ning ehkki vahepeal oli seis ka viigiline, juhtis meie esireket intervalliks 11:8. Edasi kahjuks nii libedalt ei läinud. 20-aastane Sandorhazi noppis seitse (!) punkti järjest ja ehkki Kristin suutis neljapunktilise kaotusseisu mitu korda viigiks mängida, juhtima ta enam ei pääsenud. Ungarlanna võitis 18 minutit väldanud avageimi 21:18.

Teises geimis leidis Kuuba korraliku rütmi viigiseisult 4:4, rebides ette 11:4. Seekord ta endale ärakukkumist ei lubanud ning viis 21:11 võiduga mängu kolmandasse geimi. Otsustavas kolmandas geimis ei lubanud Kuuba vastast kordagi ette, ehkki 4:1 algedu sulas 4:4 viigiks. Pooltevahetuseks oli tartlanna ees 11:7 ning sillutas seejärel vahet üha turvalisemaks (14:9, 19:10). Finaalikoha tagas Kuubale teise matšpalli punktiks vormistamine.

Kuuba finaalivastase selgitavad õhtul Abigail Holden (Inglismaa) ja kaheksanda asetusega Aakarshi Kashyap (India).