Kuuba ja 28-aastane Mahulette kulutasid eelluurele 12 punkti. Seisult 6:6 tegi tartlanna täpsemaid liigutusi ning jõudis joogipausini viie minutiga seisuks 11:6. Geimi teises pooles suutis hollandlanna juurde teenida vaid neli punkti ning 11 minutit kestnud geim lõppes Kuuba eduks 21:10.

Teises geimis pääses Kuuba kiiresti ette 6:1, kuid seejärel mäng tasakaalustus. Intervalliks juhtis turniiril teise asetusega Kuuba 11:6, mängu jätkudes jõudis Mahulette parimal juhul kolme punkti kaugusele. Viimase punkti seisuks 21:16 saavutas Kuuba hetkel, kui mängukellal oli tiksutud 32 minutit.

Veerandfinaalis kohtub Kristin Kuuba tšehhitari Tereza Švábíkovága, kes naabrinaiste kohtumises oli parem viienda asetusega Martina Repiskast (Slovakkia) 21:17, 21:18. Kuuba ja 21-aastane Švábíková on varem ühe korra omavahel mänginud. See juhtus 2017. aasta Läti lahtistel Jelgavas, kus eestlanna jäi mõlemas geimis peale 21:17.

Avaringis neljapäeval võitis Kuuba Ungari paremikku kuuluva Ágnes Körösi 21:12, 17:21, 21:9.

Avaringis vabad olnud Rüütel ja Marran said esimeseks vastaseks rahvusvahelise paari, sest Iben Bergsteini kodumaa on Taani ja Lizzie Tolmanil Inglismaa. Mõlemad geimid olid tasavägised, kuid mõlemas geimis jäi otsustav sõna tartlannadele. Avageimis juhtisid Rüütel ja Marran intervalliks 11:9, kuid 16:12 eduseis sulas kiiresti 18:18 viigiks. Võiduks vajalikud kolm punkti saavutas Triitoni paar siiski järjest. Teises geimis jätkus punkt-punkti heitlust seisuni 13:13. Siis tegid Rüütel ja Marran 6:0 spurdi ning lõpetasid 29 minutit väldanud mängu geimivõiduga 21:15.

Veerandfinaalis mängib meie paar šveitslannade Nadia Fankhauseri ja Caroline Racloziga. 28-aastane Fankhauser on paarismängu maailma edetabelis ühe teise partneriga 73. kohal, 19-aastane Racloz on oma partneriga 721. Rüütel ja Marran paiknevad BWF-i edetabelis 44. kohal.

Neljas Triitoni naismängija Helis Pajuste alustas reedel edukalt turniiri (Cyprus International 2021) Küprose pealinnas Nicosias. Teise asetusega tartlanna võitis avaringis kohaliku mängija Chara Michaeli 21:15, 21:14 ning kohtub teises ringis tšehhitari Veronika Dobiášovága.