Neymar viis 10. minutil võõrustajad juhtima. 18. minutil duubeldas eduseisu Raphinha.

58. minutil lõi Raphinha (Leeds United) oma teise värava, eeltöö tegi tabamusele Neymar. 77. minutil lõi Madridi Atletico äss Luis Suarez ühe värava tagasi, aga viimane sõna jäi Brasiiliale. 83. minutil vormistas 4:1 lõppseisu Gabriel Barbosa. Taas oli väravas osaline ka Pariisi Saint-Germaini ründaja Neymar, kes andis väravasöödu.

Võidukas oli ka Argentina, alistades 1:0 Peruu. Kohtumise ainsa värava lõi 43. minutil Lautaro Martinez.

Brasiilia jätkab valiksarjas kindla liidrina, olles 11-st mängust võitnud kümme ja viigistanud ühe. Argentina kaotab neile kuue punktiga, teised riigid juba vähemalt 14 silmaga. Tasub lisada, et koht MM-finaalturniiril Brasiilial ametlikult siiski veel käes pole.