Tartu kaotas kodusaalis avamängu 1:3 ja võõrsil vajati 3:0 või 3:1 võitu, lisaks tulnuks Portugali meistrist üle olla ka kuldses geimis.

Lootusetu mängupilt ei olnud, võideldi nagu osati, kuid Benfica võttis siiski teenitud võidu 3:1 (25:21, 17:25, 25:21, 25:20).

Elevust tekitas teine geim, kui Bigbanki treener Alar Rikberg vahetas Valentin Kordase asemel sisse Tamur Viidalepa. Kusjuures diagonaalründaja kohale nihkus Martti Juhkami ja Viidalepp asus nurgaründajaks. Too geim võidetigi Juhkami ja Albert Hurda hiilgava ründemängu toel, kuid kolmandas geimis pani Benfica paremuse siiski maksma ja sellega oli juba kõik selge. Neljandas geimis mängitas Benfica treener peamiselt vahetusmängijaid, Rikberg tõi sisse tagasi Kordase ja katsetas Taavet Leppikut libero kohal.

Bigbanki resultatiivseim oli Juhkami 18 punktiga (+11; rünnak 47%), järgnesid Hurt 16 (+7; 54%), Kevin Soo 9 (+8; 75%), Kordas 7 (+2; 35%) Mart Naaber 4 (+3; 75%), Viidalepp 2 (-1) ja Alex Saaremaa 1 (-1). Kohtumise parima mängija auhind kuulus 67-protsendilise täpsusega palle maha löönud ja 22 silma kogunud Benfica brasiillasele Andre Ryuma Oto Aleixole.

Benfica kohtub järgmises ringis soomlaste Sastamalaga, Bigbank kukub CEV Cupi ja läheb seal kokku Venemaa superklubi Kaasani Zeniidiga.