Brasiilia valdas küll palli 64% mänguajast, aga tegi üheksa pealelööki Colombia 12 vastu. Raamide vahele said mõlemad tiimid neli lööki.

Buenos Aireses läksid lähirivaalide heitluses vastamisi Argentina ja Uruguay. Argentiinlased võitsid kodus kohtumise 3:0. Avapoolaja lõpus said jala valgeks Lionel Messi ja Rodrigo De Paul. 62. minutil vormistas lõppseisu Lautaro Martinez.

Õhtu viimases kohtumises sai Tšiili kodus 2:0 jagu Paraguayst. Ben Brereton viis 69. minutil võõrustajad juhtima, kolm minutit hiljem duubeldas eduseisu Mauricio Isla.

Mõlemad koondised lõpetasid kohtumise kümnekesi. 74. minutil teenis Tšiili poolelt teise kollase kaardi Aranguiz, Paraguay poolelt korjas kohtumise viimase kümne minutiga kaks kollat kaarti Omar Alderete.

Üheksa võidu kõrvale esimese viigi teeninud Brasiilia jätkab grupis kindla liidrina. Argentina kaotab rivaalile kuue punktiga. Uruguay ja Ecuador kaotavad omakorda Argentinale nüüd kuue punktiga.