HC Tallinn võitis ilusa mänguga esimese poolaja 15:11, kuid teine poolaeg saadi vaid kaheksa väravat. Tallinn juhtis mõned minutid enne mängu lõppu veel 23:20, kuid lõpuks poolitati soomlastega punktid 23:23.

Helsinki IFK poolelt särasid mängu parimaks valitud venelasest paremäär Vladimir Knopinski 9 ning valgevenelane Egveni Semenov 5 tabamusega. Tallinlaste edukaim oli väga hea mängu teinud vasakäär Marek Karu 6 väravaga.

HC Tallinna taanlasest peatreener Bo Östergaard oli viigimänguga pettunud. "Peale mängu oli tunne, et kaotasime täna punkti. Me oleks pidanud selle mängu võitma arvestades esimest poolaega", lausus Östergaard.

Helsinki IFK treener Tomi Siveni oli rahul teise poolaja taseme tõstmisega. "Esimene poolaeg mängust oli raske. Tegime palju tehnilist praaki ning me ei olnud mängus sees. Riietusruumist tulles olime ühtsed ja kaitse toimis", ütles Siven.

Mängujärgselt tallinlaste parimaks valitus vasakäär Marek Karu atvates oli samuti esimene poolaeg hea esitus "Teisel poolajal olime raskustes," sõnas Karu.

HC Tallinn jätkab mänge Soome meeste meistriliigas juba täna ehk pühapäeval, 10. oktoobril, kui kell 15 kohtutakse koduses Sõle spordikeskuses Helsingi Dickeniga, kelle koosseisu kuuluvad Eesti koondise joonemängija Armi Pärt ja abitreener Valdar Noodla.