Sel hooajal juba teise monumendi võitnud Pogacar edestas 239 km pikkuse võistluse finišis itaallast Fausto Masnadat (Deceuninck – Quick Step; 6:01.39). 51 sekundit hiljem lõpetanud grupist napsas kolmanda koha britt Adam Yates (Ineos Grenadiers). Samas grupis lõpetasid veel Primož Roglic (Team Jumbo-Visma), Alejandro Valverde (Movistar Team), Julian Alaphilippe (Deceuninck – Quick Step), David Gaudu (Groupama – FDJ), Romain Bardet (Team DSM) ja Michael Woods (Israel Start-Up Nation).

Aprillis võidutses Pogacar Liege-Bastogne-Liege’il. „See on pöörane. Pärast sellist hooaega on täiesti pöörane lõpetada aasta sellisel viisil. Ma olen sõnatu,“ ütles Pogacar. „Minu jaoks on kõik võidud olulised. Eriti see, sest ma olen kaua unistanud Lombardial võistlemisest koos maailma parimatega. Nüüd ma olen siin ja võitsin. See on tõesti pöörane.“

Taaramäe kaotas võitjale 17 minuti ja 13 sekundiga ning sai 75. koha.

Monumentideks nimetatakse viit ühepäevasõitu, mida peetakse meeste maanteerattaspordis vanimateks, raskemateks ja mainekamateks võistlusteks. Neil kõigil on pikk ajalugu ja konkreetsed eripärad, mille poolest neid tuntakse. Monumentide hulka kuuluvad Milano – San Remo, Tour of Flanders, Paris – Roubaix, Liege – Bastogne – Liege ja Giro di Lombardia.