CSKA juhtis kaks ja pool minutit enne lõppu turvaliselt 94:82, kuid Anadolu Efes tegi siis 11:1 spurdi, jõudis vaid kahe punkti kaugusele ja muutis lõpuminuti väga põnevaks. Venemaa tippklubi võitu siiski enam käest ei andnud.

Viimase poole minutiga neli punkti - pealtpanek ja kaks vabaviset - toonud Tornike Shengelia viskas CSKA parimana 23 punkti. Will Clyburn lisas 18 silma, Johannes Voigtmanni arvele kogunes 17 punkti, kaheksa lauapalli ja seitse resultatiivset söötu.

Anadolu Efesit ei suutnud päästa ka võimsa mängu teinud Vasilije Micic, kes saatis korvi seitse kaugviset (11-st) ja jõudis 32 punktini. Shane Larkin tabas samas mängust 13-st viskest vaid kaks (sh kolmesed 0/7) ja piirdus 12 punktiga.

Piraeuse Olympiakos alistas külla sõitnud Madridi Reali 74:68. Sasha Vezenkov oli võitjate resultatiivseim 16 punkti ja 10 lauapalliga.

Villeurbanne`i Asvel kirjutas tabelisse teise võidu, kui alistas Chris Jonesi 24 punkti abil võõrsil Berliini Alba 71:67.

Päeva viimases mängus sai Milano Olimpia jagu Baskoniast 78:64. Kaksikduubli teinud Shavon Shields tõi võitjatele 12 punkti ja 10 lauapalli.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid