Eesti koondisega kaasas olevatest mängijatest ei kuulu täna koosseisu Sander Puri.

Mängu peakohtunik on 2015. aastal Rootsi aasta kohtunikuks valitud Mohammed Al-Hakim, kes on tänavu teenindanud euromänge ja MM-i valikturniiri kohtumisi.

Al-Hakim vilistas ka eelmisel aastal Eesti - Põhja-Makedoonia vahelist Rahvuste liiga kohtumist A. Le Coq Arenal. Peakohtunikku abistavad äärtel rootslased Mehmet Culum ja Mahbod Beigi, neljanda kohtunikuna on ametis Bojan Pandzic. Mängu videokohtunik on itaallane Michael Fabbri, teda assisteerib kaasmaalane Luca Mondin.

Eesti koondise koosseis mänguks Valgevenega:

Väravavahid
12 Karl Jakob Hein (13.04.2002) – Londoni Arsenal (ENG) 10/0
1 Matvei Igonen (02.10.1996) – Tallinna FC Flora 8/0
22 Karl Andre Vallner (28.02.1998) – Tallinna FCI Levadia 0/0

Kaitsjad
23 Taijo Teniste (31.01.1988) – Tartu JK Tammeka 85/0
18 Karol Mets (16.05.1993) – Sofia CSKA (BUL) 71/0
19 Ken Kallaste (31.08.1988) – Tallinna FC Flora 47/0
3 Artur Pikk (05.03.1993) – FK RFS (LVA) 46/1
16 Joonas Tamm (02.02.1992) – Vorskla Poltava (UKR) 42/3
2 Märten Kuusk (05.04.1996) – Tallinna FC Flora 14/0
15 Maksim Paskotši (19.01.2003) – Tottenham Hotspur (ENG) 7/0
13 Henrik Pürg (03.06.1996) – Tallinna FC Flora 7/0
6 Marco Lukka (04.12.1996) – Tallinna FC Flora 2/0

Poolkaitsjad ja ründajad
14 Konstantin Vassiljev (16.08.1984) – Tallinna FC Flora 134/25
10 Sergei Zenjov (20.04.1989) – Tallinna FC Flora 89/13
8 Henri Anier (17.12.1990) – Paide Linnameeskond 74/17
11 Henrik Ojamaa (20.05.1991) – Tallinna FC Flora 46/1
4 Mattias Käit (29.06.1998) – FK Bodø/Glimt (NOR) 37/8
5 Vladislav Kreida (25.09.1999) – Helsingborgs IF (SWE) 15/0
9 Erik Sorga (08.07.1999) – VVV-Venlo (NED) 11/2
7 Vlasiy Sinyavskiy (27.11.1996) – MFK Karvina (CZE) 11/0
20 Markus Poom (27.02.1999) – Tallinna FC Flora 9/0
21 Bogdan Vaštšuk (04.10.1995) – Tallinna FCI Levadia 6/0
17 Robert Kirss (03.09.1994) – Tallinna FCI Levadia 6/0

Peatreener: Thomas Häberli
Abitreenerid: Norbert Hurt, Andres Oper
Väravavahtide treener: Mart Poom
Kehalise ettevalmistuse treener: Michael Müller
Videoanalüütik: Ants Jaakson
Arst: Kaspar Rõivassepp
Füsioterapeudid: Helvis Trääder, Priit Lehismets, Marius Unt
Mänedžer: Miko Pupart

Valgevene koondise koosseis mänguks Eestiga:

Väravavahid
12 Yahor Khatkevich (09.07.1988) – FC Dinamo Minsk 5/0
1 Pavel Pauliucheka (01.01.1998) – FC Rukh Brest 4/0
16 Vladislav Vasilyuchek (28.03.1994) – FC Isloch Minsk Raion 0/0

Kaitsjad
20 Maksim Bardachov (18.05.1986) – FC BATE Borisov 53/3
2 Kiryl Pyachenin (18.03.1997) – FC Rukh Brest 8/0
5 Gleb Shevchenko (17.02.1999) – FC Shakhtyor Soligorsk 4/0
22 Roman Begunov (22.03.1993) – FC Shakhtyor Soligorsk 4/0
3 Danila Nechayev (30.10.1999) – FC BATE Borisov 1/0
4 Ivan Sadownichy (11.05.1987) – FC Neman Grodno 0/0
6 Ruslan Yudenkov (28.04.1987) – FC Gomel 0/0

Poolkaitsjad
14 Jevgeni Yablonski (10.05.1995) – FC BATE Borisov 15/2
21 Vladislav Klimovich (12.06.1996) – FC Dinamo Minsk 15/1
7 Artjom Bykov (19.10.1992) – FC Dinamo Minsk 13/0
23 Dmitri Antilevsky (12.06.1997) – FC Torpedo-BelAZ Zhodino 5/0
18 Pavel Sedko (03.04.1998) – FC Moskva Torpedo (RUS) 4/1
10 Ruslan Lisakovich (22.03.2002) – FC Isloch Minsk Raion 1/0
15 Aliaksandr Seliava (17.05.1992) – FC Dinamo Minsk 1/0
8 Vadim Pobudey (17.12.1994) – FC Gomel 0/0
13 Jevgeni Krasnov (09.02.1998) – FC Vitebsk 0/0

Ründajad
17 Vitali Lisakovich (08.02.1998) – Moskva Lokomotiv (RUS) 17/5
19 Dmitri Padstrelav (06.09.1998) – FC Shakhtyor Soligorsk 10/1
11 Andrei Solovey (13.12.1994) – FC Gomel 1/0

Peatreener: Georgi Kondratiev
Peatreenerit asendab: Oleg Raduško

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid