Vene viibis platsil 14 minutit, mille jooksul viskas ta kolm punkti (kahesed 0/2, kolmesed 1/5). Lisaks jagas ta kaks resultatiivset söötu ja tegi kaks viga.

Limogesi resultatiivseim oli Nicolas Iang 14 punktiga. Võitjate kasuks viskas Rasheed Sulaimon 18 silma.

Limoges on Prantsusmaa kõrgliiga hooaega alustanud kahe kaotusega.

***

Itaalia kõrgliigas oli võistlustules Henri Drelli leivaisa Pesaro. Klubi teenis ühe kaotuse kõrvale esimese võidu, alistades Trieste 71:64.

Drell sai sedapuhku mänguaega kuus minutit, mille jooksul ta punktiarvet ei avanud. Ta eksis ainsal kahepunktiviskel ja kaugviskel. Drell tegi ühe vaheltlõike ja ühe pallikaotuse. Kui hooajaeelsetes kontrollmängudes oli eestlane nähtaval kohal, siis liigahooajal on Drelli roll märgatavalt vähenenud. Senise kahe mänguga on ta platsil viibinud 15 minutit, punktiarvet pole ta avanud.

Pesaro poolelt viskas Tyrique Jones 24 punkti. Trieste särgis vastas Marcos Delia 15 punktiga.