Bayern pääses 29. minutil Leon Goretzka tabamusest kohtumist juhtima. Kõigest kolm minutit hiljem viigistas seisu Martin Hinteregger. Eintrachtile tõi võidu Filip Kostic, kes sai jala valgeks 83. minutil.

Bayern jätkab 16 puntkiga liidrina, kuid tipus on vahed väikesed. Frankfurt kerkis võiduga 13ndaks.

Hooaja esimese kaotuse pidi vastu võtma ka Madridi Real, kui võõrsil kaotati Espanyolile 1:2.

Raul de Tomas viis avapoolajal võõrustajad juhtima. Täistunni möödudes duubeldas eduseisu Aleix Vidal. Karim Benzema lõi kümmekond minutit hiljem ühe värava tagasi, aga enamat Real ei suutnud.

Ka Real jätkab vaatamat kaotusele liidrina. Sarnaselt neile on 17 punkti koos veel Madridi Atleticol ja Real Sociedadil.