Saarlaste ainsa värava lõi Mattias Männilaan 66. minutil. Kõigest kolm minutit varem jäi Tulevik ka arvulisse vähemusse, kui punase kaardi teenis Ganiu Ogungbe.

Viimasest seitsmest mängust viis võitnud Kuressaare on tabelis kerkinud seitsmendaks. Tulevik jääb neist maha kolme punktiga. Saarlased on vaid kahe punkti kaugusel Narva Transist, mis on pidanud ka ühe matši enam.

Pühapäeval kell 19.00 läksid Lilleküla staadionil vastamisi tiitlikaitsja FC Flora ja tabeli punane latern Tartu Tammeka. Flora võitis kohtumise 3:0.

Flora eest tegid avapoolajal skoori Henrik Pürg ja Rauno Alliku. Teise poolaja alguses vormistas lõppseisu Konstantin Vassiljev. Kõigile kolmele väravale tegi eeltöö Markus Poom.

Flora kaotab liidrile Levadiale kaheksa punktiga, kuid neil on üks mäng varuks. Flora ja Levadia lähevad tänavusel hooajal veel kahel korral ka omavahel vastamisi.