Viimsi võitis avaveerandi 26:16, poolajaks oli võõrustajate edu 51:29. Kolmanda veerandiga suutis Kalev vähendada kaotusseisu 49:61 peale. Viimsi siiski eduseisu maha ei mänginud, kui viimasel veerandajal visati 26 punkti vastaste 13 vastu. Viimsi võttis lõpuks 25-punktilise võidu.

Karl-Johan Lips viskas võitjate resultatiivseimana 24 puntki, Rain Veideman toetas teda 19 silmaga. Devin Lee Harris kogus 12 punkti.

Kalevi poolelt vastas Martin Jurtom 15 punktiga. Joonas Järvelainen ning Corey Raley-Ross lisasid 11 silma.

25-punktiline võit kergitas Viimsi ühtlasi Eesti - Läti ühisliiga avanädala lõpuks tabeliliidriks.

TÄISPIKKUSES:

ENNE MÄNGU:

Kohtumine Viimsi Forus spordikeskuses algab kell 17.00. Mängust näeb otsepilti Delfi TV vahendusel.

Seni on Eesti-Läti liigas sel hooajal peetud kuus kohtumist. Avamängus alistas Riia VEF 86:84 Kalev/Cramo.

Ventspils seljatas seejärel 89:67 Rakvere Tarva, Latvijas Universitate oli 80:77 üle Tartu Ülikool/Maks&Mooritsast, TalTech alistas 78:76 Valmiera Glass ViaBK Liepaja mängis 105:100 üle Rakvere Tarva ning BK Ogre 107:84 Rapla Avis Utilitase.