Sõidus saavutas teise koha Saudi Araabia sportlane Abdullah Alsharbatly hobusega Qopilot Batilly Z. Kolmandaks sõitsid end Leedut esindanud Matas Petraitis ning Goldcost VDL. Auhinnalisele kohale sõitis end ka Tiit Kivisild hobusega Haloubet, kelle tulemuseks jäi puhas sõit ning üheksas koht.

Põhiparkuurile eelnenud kahefaasilises väikese ringi parkuuris kõrgusel 135 cm saavutas parima eestlasena teise koha Rein Pill hobusel Sloopy Z. Sõidu võitis leedukas Matas Petraitis hobusega Heineken. Kolmandale kohale tuli sõidu võitja vend Kristupas Petraitis hobusega Conthagra.

Tänase noorhobuste kahefaasilise parkuuri, mis peeti kõrgusel 120/125 cm, võitis Leedu sportlane Kristupas Petraitis hobusega Early Bird ME. Teise koha saavutas parima eestlasena Susan Kaleta hobusel Iberia, kolmandaks tuli Läti võistluspaar Elizabete Krista Jurasa ja Andzella-N.

Päeva esimeses võistluses, milleks oli avatud klassi parkuur kõrgusel kuni 125 sentimeetrit, läksid esimesed kaks kohta Leedu sportlastele Andrius Petrovasele hobusel Sherlock ning Evita Vismerytele hobusel Calimero W. Kolmandaks sõitis end Läti võistluspaar Markuss Roberts Vasiljevs ning Korall. Parima eestlasena saavutas puhta sõiduga auhinnalise kuuenda koha Mia Marleen Lanno hobusega Brennet.

Täna peeti ka esimene võistlus koolisõidus, milleks oli grand prix lühikava. Sõidu võitis tulemusega 71,079% Rootsi sportlane Jennie Larsson hobusel Zircoon Spring Flower. Teise koha saavutas tulemusega 69,158% samuti Rootsit esindanud Gunilla Byström hobusega Vectra. Kolmandaks sõitsid end tulemusega 68,396% Regina Isatškina ja Fyrca Venemaalt. Parima eestlasena lõpetas kuuendal kohal tulemusega 64,025% Dina Ellermann, kes startis hobusel Landy’s Akvarel.

Tallinn International Horse Show jätkub homme ning ülehomme maailmakarika etappidega kooli- ja takistussõidus.

Tallinn International Horse Show ühendab endas tipptasemel ratsaspordi, elava muusika ning ehedad elamused hobumaailmast. Sündmuse korraldamisele aitavad kaasa pea 40 kohalikku ettevõtet ja organisatsiooni koos 200 vabatahtlikuga. Teostamist toetavad ka EAS ja Euroopa Regionaalarengu Fond.