Monaco alustas mängu 7:2 ja 15:7 vahespurdiga, lõpetades avaveerandi seitsmepunktilises eduseisus 22:15. Teisel veerandil suurendati edu veel 13 ja kolmandal veerandajal 17-punktiliseks, neljandal veerandil oli Panathinaikose suurim kaotusseis 24-punktine.

Võitjate resultatiivseimaks kerkis 17 punktiga Danilo Andjusic, 11 punkti lisas endine Moskva CSKA mängujuht Mike James, 10 punkti Donatas Motiejunas ja Paris Lee. Kolmeseid vaid 20 protsendiga tabanud Panathinaikose parimad olid Ioannis Papapetrou 16 ja Daryl Macon Jr 13 punktiga.

Monaco paistis silma hea tabavusprotsendiga vabaviskejoonel (70,6% Panathinaikose 50% vastu), kaheseid tabas kodumeeskond 42,9 ja külalisvõistkond 46,2 protsendiga. Lauavõitluse võitis Panathinaikos 43:39. Korvisööte andis Monaco 18, Panathinaikos 7.

Vaata mängu tipphetki!

Teisena lõppenud kohtumises sai Tel Avivi Maccabi kodus dramaatilise 69:68 (25:18, 15:14, 14:26, 15:10) võidu Müncheni Bayerni üle.

2.01 viis Maccabi 67:65 juhtima Scottie Wilbekini kahene, millele Corey Walden vastas kolmesega (Bayern ette 68:67). 29 sekundit enne lõppu tegi Augustine Rubit vea Wilbekinile, kes vormistas vabavisetest lõppskoori. Lõpusekunditel eksisid Bayernil kolmestel Deshaun Thomas ja Darrun Hilliard.

Wilbekin oli ka Maccabi resultatiivseim 28 punktiga (kahesed 7-st 4, kolmesed 6-st 4, vabavisked 8-st 8). Bayerni parimad olid Thomas 15 punkti ja 7 lauapalliga ning Walden 14 punktiga.

Mängu tipphetked:

Milano Olimpia sai eelmise hooaja pronksimatši kordusetenduses kodus Moskva CSKA-st jagu tulemusega 84:74 (21:29, 23:16, 18:14, 22:15).

Shavon Shields viskas võitjatel 17 punkti, korjas 7 lauapalli ja jagas 5 korvisöötu, Sergio Rodriguezelt samuti 17 silma, Nicolo Mellilt 15 punkti ja 6 lauda, Kyle Hinesile 13 punkti. CSKA parimad olid Iffe Lundberg 13 punkti, 7 lauapalli ja 6 korvisööduga, Will Clyburn 12 punkti ja Nikita Kurbanov 10 punktiga.

Viimases mängus võttis Madridi Real kindla 82:69 (32:15, 18:20, 18:13, 14:21) võidu tiitlikaitsja Istanbuli Anadolu Efesi üle.

Thomas Heurtel ja Guerschon Yabusele kogusid võitjatel 15 punkti, Walter Tavares 13 punkti ja 12 lauapalli. Anadolu Efesi parim oli 21 punkti ja 6 korvisööduga Shane Larkin, 17 punkti lisas Filip Petrusev.