Barcelona jaoks oli tegemist teise järjestikuse suure kaotusega meistrite liigas, sest hooaja avamängus jäädi samuti 0 : 3 alla Müncheni Bayernile. Ka koduliigas on Koemani hoolealused alustanud rabedalt ning kaotavad kuue vooru järel liider Madridi Realile juba viie punktiga.

"Ma ei hakka oma meeskonna taseme üle vaidlema. Seda tiimi ei ole mõtet võrrelda meeskondadega, mis on Barcelonas pikki aastaid olnud. See on selge kui vesi," sõnas Koeman mängujärgselt.

"Saan anda infot vaid klubis tehtava töö kohta tunnen mängijate toetust ja nende pühendumist. Kõik ülejäänud, klubi... Ma pole kindel. Ma ei saa rohkem öelda, sest ei tea, mida klubi arvab. See pole minu kätes," lisas hollandlane.

"Seda tulemust on raske seedida ja see pole see, mida me väljakul nägime. Lasime endale kiire värava lüüa, kuid pärast seda mängisime hästi kuni tulemuseni 0 : 2. Meil oli ridamisi väravavõimalusi, ent me ei realiseerinud neid. Nii mäng muutubki. Kui nemad löövad oma kolm võimalust ära ja meie mitte, siis see ongi vahe," kommenteeris pettunud Koeman.

Meistrite liiga E-alagrupis on kahe vooru järel 6 punktiga liider Bayern, kes alistas eile Kiievi Dünamo 5 : 0. Benfical on 4, Dünamol 1 ja Barcelonal 0 silma.