201 cm pikkune ja 28-aastane "suur äär" tegi oma debüüdi esiliigas hooajal 2011/2012. Viimased kaks hooaega on Robert kandnud Viimsi särki, aidates meeskonnal võita esiliiga. Eelmisel hooajal kogus Lilleõis keskmiselt 13,3 minutiga 4 punkti ja 4,1 lauapalli.

“Olles kaks aastat mänginud Viimsis, tuli pakkumine minna meistriliigasse ja pikalt ei pidanud mõtlema. Ootan kõiki Hiiumaa fänne Viimsi saali ja meid toetama!" rõõmustas Lilleõis.

“Hea meel, et Robert tahab mängida korvpalli ka kõrgeimal tasemel ning usun, et tal on selleks võimed olemas. Tegemist on pika mehega, kellel on korralik käsi ja suudab võidelda lauapallide eest. Kindlasti on temast abi nii mängudes kui ka trennides,” kommenteeris treener Kristjan Evart eelmisel hooajal Viimsis korralike numbreid näidanud Lilleõie jätkamist.

Klubi tegevjuht ja partner Tanel Einaste, “Roberti jätkamine näitab organisatsiooni järjepidevust, käsikäes mängija enda ambitsiooniga ennast kõrgemal tasemel proovile panna," lisas klubi tegevjuht ja partner Tanel Einaste.