Kontaveit pääses avasetis 2:0 juhtima, kuid Brengle vastas servimurdega. Eestlanna võitis seejärel omakorda taas Brengle'i pallingu ning läks kohtumist 3:1 juhtima. Ameeriklanna suutis ka sellele vastata ja viigistada seisu 4:4 peale. Seejärel võitis Kontaveit kaks geimi järjest ja seega seti 6:4.

Teist setti alustas paremini Brengle, kes pääses 3:1 juhtima. Kontaveit võitis seejärel aga viis geimi järjest ehk teise seti lõpuks 6:3. Kohtumine kestis kokku üks tund ja 24 minutit.

Kontaveit kohtub järgmises ringis jaapanlanna Mai Hontamaga (WTA 200.), kes oli 6:3, 6:0 parem Caroline Garciast (WTA 59.).

TÄISPIKKUSES:

ENNE MÄNGU:

Kontaveit läheb avaringis vastamisi ameeriklanna Brengle'iga (WTA 90.), see matš algab kõige varem kell 20.30.

Kontaveit (25) püsib Brengle`i vastu võitmatuna, olles 31-aastast ameeriklannat võitnud kolmel korral. Viimati oldi vastamisi 2018. aasta French Openi avaringis.

Kontaveiti ootab võidu korral teises ringis mäng 22-aastase jaapanlanna Mai Hontamaga (WTA 200.).