PSG läks kohtumist juhtima 8. minutil, kui võrku sahistas Idrissa Gueye. Kohtumise lõppseisu vormistas 74. minutil Lionel Messi. Argentina vutitähe jaoks oli see PSG karjääri esimeseks väravaks.

Teises A-grupi kohtumises sai Club Brügge võõrsil 2:1 võidu RB Leipzigi üle. Christopher Nkunku viis 5. minutil Leipzigi juhtima. Hans Vanakeni ja Mats Ritsi tabamused tõid aga Belgia klubile magusa võidu.

Õhtu suurima üllatuse pakkus esmakordselt Meistrite Liiga põhiturniiril mängiv Moldova klubi Tiraspoli Šeriff, alistades võõrsil 2:1 Madridi Reali. Jasur Jakhsibaev viis 25. minutil külalised juhtima. Karim Benzema viigistas 65. minutil penaltist seisu, aga viimane sõna jäi Tiraspolile. 90. minutil tõi 2:1 võidu Sebastien Thill. Teises D-grupi kohtumises leppisid Donetski Šahtar ja Milano Inter 0:0 viiki.