San Diego Padresi ja Atlanta Bravesi mängu eel toimunud intsidenti uurib San Diego politsei, kelle sõnul on veel liiga vara öelda, kas tegu oli õnnetusjuhtumiga või tahtliku teoga.

40-aastane naine ja tema poeg kuulutati surnuks kohaliku aja järgi kell 16.11 ehk umbes 20 minutit peale seda, kui politsei sündmuskohale kutsuti. Kuigi neid üritati kohapeal elustada, sai päästjatele üsna ruttu selgeks, et kumbki kukkumist üle ei elanud.

Petco Parki kolmas tasand on samavõrdeline tavalise maja kuuenda korrusega. Ohvrite nimesid pole avalikustatud. Teada on, et nad elasid San Diegos ning et nad viibisid enne kukkumist staadioni söögialal.

Staadionil viibinud San Diego Union Tribune'ile, et tema naine nägi, kuidas laps kukkus piknikulaudadega sisustatud alalt üle piirde ning ema kukkus teda kinni püüda üritades.

"Oleme mõtetes nende perekonnaga, kuid samal ajal ka inimestega, kes nähtust potentsiaalselt traumeeritud on. See on kohutav, kohutav asi. Seetõttu uurime juhtunut väga tõsiselt," ütles politseileitnant Andra Brown.