Seejuures võitis Bayreuth avapoolaja 47:35. Kolmanda veerandaja lõpuks suutis Giessen vähendada kaotusseisu viiepunktiliseks (61:66). Viimasel veerandajal aga Bayreuthi mäng lagunes, kui visati vaid 8 punkti vastaste 25 vastu.

Algviisikus alustanud Jõesaar mängis platsil ligi 31 minutit, mille jooksul viskas ta üheksa punkti (kahesed 3/4, kolmesed 1/3). Lisaks noppis ta seitse lauapalli ja jagas kaks resultatiivset söötu. Terry Allen viskas 19 punkti.

Giesseni suurimaks punktitoojad olid Brayon Blake ja Florian Koch, kes viskasid 15 punkti.

***

Itaalia korvpalli meistriliiga uue hooaja avavoorus läksid vastamisi Kaspar Treieri koduklubi Sassari Dinamo ning Henri Drelli leivaisa Pesaro. Treieri koduklubi võitis kodus 75:73 (18:20, 18:18, 16:18, 23:17).

Sassarile kindlustas tasavägises kohtumises võidu Stefano Gentile, kes tabas 15 sekundit enne normaalaja lõppu kaks vabaviset, vormistades 75:73 lõppseisu.

Treier käis võidumängus platsil kümneks minutiks. Selle jooksul viskas ta viis punkti (kahesed 1/2, kaugvisked 1/2). Lisaks noppis ta neli lauapalli. Sassari resultatiivseim oli Christian Mekowulu 21 punktiga, 14 silma lisas David Logan.

Pesaro poolelt mängis Drell kaheksa minutit. Selle aja jooksul ta punktiarvet ei avanud, kui eksis ainsal kahepunktiviskel. Ta sai statistikasse kirja kaks lauapalli. Võistkonna resultatiivseim oli Vincent Laron Sanford 22 punktiga.