Eesti-Läti liiga valitsev meister BC Kalev/Cramo jäi küll mängu alguses Euroliiga kevadise veerandfinalisti vastu surve alla ja leidis end teise veerandaja algul 13:28 kaotusseisust, ent suutis avapoolaja lõpus tulla kolme, teise poolaja algul ka kahe punkti kaugusele. Jordan Mickey tabamuste toel kasvatas Zenit eduseisu turvalisemaks, viimasel veerandajal ei õnnestunud Kalevil pääseda üheksast punktist lähemale.

Kalev/Cramo poolelt jõudis ainsana kahekohalise punktiarvuni JeQuan Lewis, kes viskas 15 silma. Kamari Murphy ja Kristjan Kitsing toetasid teda kaheksa punktiga.

Üleplatsimehena viskas kuuest kaugviskest viis tabanud Zeniti liider Mickey 27 punkti, lisaks kogus ta 10 lauapalli. Arturas Gudaitis lisas 11 ja Andrei Zubkov 10 punkti.

Zeniti ridadest puudusid Kalev/Cramo vastu vigastuse tõttu Shabazz Napier, võõrmängijate piirangu tõttu Jordan Loyd ja Alex Poythress.

Kalev/Cramo jätkab VTB hooaega 4. oktoobril, kui võõrustatakse Saraatovi Avtodori. Juba eeloleval reedel alustab Kalev Eesti-Läti liiga hooaega võõrsil Riia VEFi vastu. Mõlema kohtumise otseülekannet vahendab Delfi TV.