Kvalifikatsioonis kogus Jäätma 694 punkti ja sai 11. asetuse. Eestlane oli esimeses ringis vaba, teises alistas ta sloveeni Modic Stasi 146:145 ja kolmandas hispaanlase Jesus Jacinto Perez Gonzaleze 148:146. Neljandas ringis oli ta vastamisi lõunakorealase Choi Yongheega. 146:146 viigi järel läks matš ümberlaskmisele, mille Jäätma 10:9 võitis.

Veerandfinaalis läks Jäätma kokku kanadalase Christopher Perkinsiga ning jäi kohe alguses kahe silmaga kaotusseisu, kuid tuli selles väga pingelisest olukorrast välja ning teenis 141:140 võidu.

Poolfinaalis oli Jäätma vastaseks teise asetuse teeninud hollandlane Mike Schloesser, kes läks kohe duelli alguses kolme silmaga juhtima ning teenis lõpuks 144:140 võidu.

Pronksimatšis kohtus eestlane taanlase Mathias Fullertoniga. Duell kujunes Yanktoni tuulistes oludes tasavägiseks ning seisul 141:141 läks jällegi vaja lisanooli. Duell lõppes tulemusega 10:9.

"Suutsin end õigel ajal kokku võtta ning lasta kümnesse siis, kui vaja. Ilm oli tuuline ning see tegi kõik raskemaks, aga olud olid kõigil samad. Ega võitmine polegi lihtne ning ühe aastaga ei saa kõiki maailmameistrivõistlusi ära võita. Nagu öeldakse: tark ei torma," rääkis Jäätma pressiteate vahendusel.

"Mitte ükski duellivõit ei tulnud kergelt. Tuul oli väga muutlik ja tugev, mis tegi kõik veel keerulisemaks. Robin suutis olukorraga hästi toime tulla. Raske töö ja vaev on hakanud vilja kandma. Olen tema treenerist emana väga uhke!" lisas Robin Jäätma treener ja ema Maarika Jäätma.